top of page

Binova Mühendislik Mimarlık

Farklılaştırılmış Mimari, İç Mimari ve Mühendislik Uygulamaları

Uzun yıllardır çalışmalarını sürdüren; mimari, iç mimari ve mühendislik projeleri üreten Binova; mühendislikte betonarme/çelik/yığma yapıların etüd ve projelendirme hizmetlerini, güçlendirme ve onarım projelendirme hizmetleri, mevcut yapıların risk tespitlerinin yapılması, yapının riskli bulunması durumunda yıkım ruhsatlarının hazırlanması ve yıkım sonrası yeniden yapım için gerekli prosedürler ile projelendirme hizmetleri, hayata geçirilmesi planlana yapım işlerinin, fizibilite aşamasından başlayarak tasarım, planlama ve proje yönetimi hizmetleri gibi; mimarlıkta konut, villa, ticaret, sağlık ve eğitim gibi; iç mimarlıkta ofis tasarımı, konut dekorasyonu , ticaret alanı tasarımı gibi birçok farklı sektörlerde geniş bir portföye sahip, profesyonel hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Çalışmalarımızı BIM ortamında gerçekleştirmekteyiz.

Güvenilir, Hızlı Yanıt Veren ve Şirket İçi Uzmanlık Ekibi

Binova Mühendislik Mimarlık olarak güçlü, genç ve dinamik bir ekibe sahibiz. Bu nedenle, hızlı yanıt veren ve her ölçekte proje oluşturma deneyimine sahip, uygulanabilir çözümler sunabiliyoruz.

Organizasyon şemamız, küçük proje ekiplerinden oluşan büyük ekiplerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Konseptten inşaat çizimlerine kadar her ekip projesi üzerinde çalışır. Ayrıca iş geliştirme departmanımız ve projelerin tüm sunum çalışmaları ve ofisimizin marka kimliği üzerinde çalışan ayrı bir kreatif ekibimiz bulunmaktadır.

Tüm ekibimiz sayesinde her geçen gün büyüyoruz.

Binova
Binova

BIM'in Geleceğe Hazır ve Verimli Projeler Yaratmak İçin En İyi Araç Olduğuna İnanıyoruz

Revit, Dynamo, Navisworks, BIM 360, Autocad, 3ds Max, IDECAD gibi paket programları kullanarak konseptten uygulama çizimlerine kadar mimari hizmetler sunuyoruz.

Sürdürülebilir bir projeye başlamak için saha ve iklim koşullarının analizi en önemli faktördür. Statik ve MEP Partnerlerimiz ile aynı modelde çalışıyoruz ve her detay seviyesinde bir mimari proje sunabiliyoruz. BIM sayesinde projelerimizi daha etkin yönetiyor, multidisipliner ve interaktif çalışabiliyoruz.

Sonuç olarak, projelerimizi daha hızlı ve daha kaliteli teslim ediyor, hataları en aza indirerek revizyonları daha iyi yönetiyor ve inşaat simülasyonlarını müşterilere sunarak maliyet yönetimini daha iyi yapıyoruz.

 

Verimli, Yenilikçi, Kaliteli ve Ömür Boyu Sürdürülebilir Projeler Üretiyoruz

Binova Mühendislik Mimarlık olarak, master plan, konut, ticari, kentsel dönüşüm, kentsel rönesans, karma kullanım projeleri, hastane ve eğitim binaları gibi sosyal tesisler gibi projeler geliştirmeye devam ediyoruz.

İyi bir süreç yönetiminin tasarımın kendisi kadar önemli olduğuna inanarak, tasarım konseptimizi “Yaşayan ve sürdürülebilir mekanlar yaratmak” sözü ile açıklıyoruz.

Konsept aşamasından inşaat ve şantiye denetimine kadar müşteri ile iyi iletişim kurmaya önem vererek, farklı disiplinlerden danışmanlarımız ve ortaklarımızla çalışıyoruz.

Binova

İşbirliğinin Gücüne İnanıyoruz

İşbirliğinin gücüne inanan bir ofis olarak işbirliği ve ortaklık fırsatları için lütfen bizimle iletişime geçin, birlikte neler yaratabileceğimizi konuşmaktan her zaman mutlu olacağız. 

beyaz logo.png

İLETİŞİM

bottom of page