top of page
beyaz logo.png

Hakkımızda

İş çantası
İş çantası

Ekonomik Çözümler

Sizlerin istekleri ve zevkleri doğrultusunda görsel, işlevsel, yapısal, teknik ve ekonomik çözümler üreten BİNOVA MÜHENDİSLİK MİMARLIK, bunu teknolojinin gelişmesini takiple, malzeme, renk, doku, ekonomi, ergonomik gibi detayları analiz ederek gerçekleştirmekte, bulunduğu bölgenin zemin yapısına en uygun ve güven verici bir şekilde tasarlayıp uyguladığı yapılarla da sizlerin kullanımına sunmaktadır.

İş çantası
İş çantası

Pratik Çözümler

Firmamız yaşam kalitesinin sürekliliği için hızlı, pratik, etkin ve etkili çözüm üretmektedir. BİNOVA MÜHENDİSLİK MİMARLIK olarak, Türk insanının yaşam kalitesini yükselten, hayata değer katan, güvenli, estetik ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştiren, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş yaşam alanları kurmaya devam edeceğiz.

İş çantası
İş çantası

Müşteri Odaklı

Sahip olduğumuz tüm kaynakları müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanarak, Projelerimizle şehrin çevresel, tarihsel ve kültürel dokusuna uyum sağlıyoruz. Yönetici kadromuz, teknik ve idari personelimiz ile çağın mimari gereklerini yerine getirerek, hitap edilen toplum değerlerine uygun yaşam alanları üretiyoruz.

İş çantası
İş çantası

Profesyonel Tasarımlar

BİNOVA MÜHENDİSLİK MİMARLIK, alanında beraber çalıştığı kurumun kurumsal kimliğine uygun mekan konsepti geliştirmektedir. Bunu yaparken, kurumun mevcut kimliği, pazarlama ve tanıtım stratejileri ve gelişim planını da mekan konseptiyle birlikte ele alarak, disiplinler arası bir çözüm ortaklığı ile hizmet vermeyi prensip edinmektedir. Projelerimizde detaydan bütüne varan tüm aşamalarda profesyonel bir anlayış ve konsept bütünlüğü ön plandadır. Bir proje ele alınırken, fonksiyonel ve biçimsel açıdan en doğru sonuca ulaşmak, bunu gerçekleştirirken zaman ve maliyet açısından en doğru sistemi kurmak gerekmektedir.

İş çantası
İş çantası

Teknik Destek

Çözüm ortaklıklarımızla, kurumsal kimlik ve marka danışmanlığı hizmeti yanısıra, yatırım danışmanlığı hizmeti de vermekteyiz. Herhangi bir yatırım için gerekli olabilecek pazar araştırması, konsept oluşturulması, mimari proje, proje yönetimi, inşaat, peyzaj, finansal danışmanlık, maliyet analizi ve fizibilite çalışmalarını çözüm ortaklarımız ile birlikte ekip oluşturarak çözebilmekteyiz.

İş çantası
İş çantası

Neden Biz?

Kurulduğu günden bu yana Türkiye'nin birçok şehrinde hizmet veren Binova; Mimarlık, Mühendislik, Peyzaj Mimarlığı, Şehir Planlama ve İç Mimarlık alanlarında proje hizmeti sunmaktadır. Sizlerin istekleri ve zevkleri doğrultusunda görsel, işlevsel, yapısal, teknik ve ekonomik çözümler üreten firmamız, bunu teknolojinin gelişmesini takiple, malzeme, renk, doku, ekonomi, ergonomik gibi detayları analiz ederek gerçekleştirmektedir.

bottom of page